Home

Vörös fehér ír szetter eladó

Vörös-fehér ír szetter eladó - Wuuf

1. dentől függ, ilyen például, hogy a kölyök alkalmas-e tenyésztére és kiállításra a jövőben. A kiskutya vérvonala is alakíthatja az árat, illetve az is, hogy a szülők rendelkeznek-e egészségügyi szűrésekkel, kiállítási eredményekkel
  2. Találj egy elismert Vörös-fehér ír szetter Tenyésztőt a közeledben vagy nemzetközi szinten. Ismerd meg eladó kiskutyáikat vagy a tervezett almokat. Számos tenyésztő fedeztetést is vállal
  3. Eladó kanári szigetek 1 1/2 ecu 2020 unc vörös fehér Ír szetter kutya - (meghosszabbítva: 3066436676) - Vásárolj egyszerűen és biztonságosan, vagy hirdesd meg eladó termékeidet

Vörös-fehér ír szetter - Tenyésztők és Kennele

Vörös-fehér ír szetter - nincs eladó kiskutya Egy éve, 2019 óta foglalkozom kutyatenyésztéssel. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete tag vagyok 8 hetes fajtatiszta ír szetter kiskutya gazdit keres.A testvérei már az új családban játszadoznak,õ van már csak a szüleivel.Az anyukáját és az apukáját is meg lehet. Vörös-fehér ír szetter eladó - Wuuf . Ír szetter Ír terrier Óangol juhász Újfundlandi Ló,Póni Macska Összes kategória >> Apróhirdetés témakör · domain · étterem további témakörök » Csau csau szuka kiskutya eladó (#596408) Chow-chow szuka kiskutya, fehér színben eladó, a képeken látható minőségben!. Fajtatiszta kutya apróhirdetések - Eladó és ingyen elvihető fajtatiszta kutyák, kiskutyák ingyenes apróhirdetései az ebadta.hu honlapon Vörös-fehér Ír szetter) kedvelők, tartók, és tenyésztők egyesületbe tömörítése, valamint a fajták védelme érdekében jött létre . Kedves Szetter és Pointer tulajdonosok, a brit szekció szerelmesei Vörös-fehér ír szetter Vörös Fehér Ír szetter: FCI-STANDARD N°330: Irish Red and White Setter: File Size: 363 kb: File Type: pdf: Download File. Általános megjelenés: Erős és erőteljes, nehézség nélkül, inkább atletikus, mint finom. Vérmérséklet

Vörös- és vörös-fehér ír szetter. Eladó és ingyen elvihető Kutya hirdetések - Magyarország. Ingyenes hirdetés feladás, csak nálunk elérhető kiskutya, terrier, vizsla, labrador, bulldog, németjuhász hirdetések. Hibás link jelzése Link megosztása Értékelés A vörös-fehér ír szetter ránézésre egy fehér alapon vörös kutyának tűnik, semmiképpen vörös alapon fehér foltosnak.Testén határozott, kontúros vörös foltok találhatók, a fej középen fehér csíkkal osztott, a fülek minden esetben vörösek. Pöttyök, szeplők és az angol szetterre jellemző roan színezet csak az.

Vörös-fehér ír szetter eladó - Wuuff . Eladó, ingyen elvihető Kutya hirdetések Magyarország területén. Több száz friss, ellenőrzött eladó Kutya hirdetés: Gyönyörű szép csivava kiskutyá Hosszúszőrű skót juhászkutya eladó SKÓT JUHÁSZ • Eladó és ingyen elvihető skót juhászok Vörös-fehér ír szetter Az 1900-as évek első felében vörös ír szetterekkel történt keresztezések által nyerte el a fajta mai formáját, ám Írországon kívül gyakorlatilag ismeretlen volt, még a szomszédos Angliában is Nagy-Britanniában négy szetter fajta alakult ki: az angol, a gordon, a vörös-fehér és a vörös ír szetter. Mivel Írországban nem volt bőségesen sok vad, ráadásul az időjárás is igen zord olykor, a helyi vadászkutyák munkája sokszor fárasztóbb és nehezebb volt társaikénál. Így az ír szetternek kitartónak és erősnek.

Az angol és az ír szetter világszerte kedvelt kutyafajta. A gordon szetter hívei már kevesebben vannak, a negyedik szettert, a vörös-fehér ír szettert pedig sokan nem is ismerik. A szetterek valószínűleg az ún. nagy mezei spánielekből alakultak ki, amelyeket gyakran kereső vagy madarászó kutyaként említ a korabeli szakirodalom A csodaszép ír szetter. Kecses szépsége igazi trendi szettert varázsolt az ír vörös szetterből - röviden: ír szetter-ből. De ez a nagy kedveltség és népszerűség nem tett mindig jót ennek az elegáns vadásznak: sajnos néhány kutyabarát nem igazán gondolta át, amikor egy ír szettert vett magához, hogy ez a kutyafajta nemcsak nagy kutyás tapasztalatot igényel, hanem. Ch Eireannmada At Harvard Vörös-fehér ír szetter Ausztrália - Australia . Ausztria - Austria. Glory Field´s kennel Harry, Lord, Kathleen Irish Red Setter vom Franzosenkeller Vörös-fehér ír szetter Limelane's Kennel Mc Gillicuddys Ausztria - Austria . Belgium. of Kyntire. Nagy, elegáns, atlétikus felépítésű, gyönyörű vörös szőrrel és optimista természettel. Bárhol is jelenik meg egy ír szetter, minden fej arra fordul. Nemtörődöm természete, mely a valahogy majd csak lesz életérzéssel párosul, mindenütt megszeretteti őt környezetével

Fairy Hunter - Vörös-fehér ír szetter kenne

Ide tartozik az angol szetter, az ír szetter, a Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. A szetterre jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sosem lépnek fel agresszíven, keresik az ember társaságát, könnyen barátkoznak A vörös-fehér ír szetter egy elegáns, harmonikus testfelépítésű kutya. Feje keskeny, hosszú, koponyája ovális. hasonlít az angol szetteréhez, de nem annyira pointeres.Orra széles, szemei sötétek, hátul tűzött füle lelogó, fejéhez simuló, állkapcsa erős, ollós harapású ír szetter (FCI standard #120 ), Gordon szetter (FCI standard #6 ) és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter (FCI standard #330 ). Jellemzése Az összes szetterre egyaránt jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sohasem lépnek fel agresszíven, kimondottan keresik az ember.

Vörös-fehér ír szetter - Kutyaközpon

1. denki számára
  2. Epagneul breton, fehér és narancs Epagneul breton, más színû Drentsche patrijshond Stabyhound Cesky fousek Griffon d'arret a poil dur Spinone italiano, bianco-arancio Spinone italiano, roano-marrone Pointer Angol szetter Gordon szetter Ír szetter, vörös-fehér Ír szetter, vörös FCI VIII. fajtacsoport (Vízi vadászok) Nova scotia duc
  3. dig kész kutya
  4. denki hülye u honlapon
  5. Trimmelés vagy nyírás? Sok kutyatartó számára nem teljesen világos, hogy mi is az a trimmelés. Sokan nem tudják, hogy mit válaszoljanak erre a kérdésre, amikor elviszik kedvencüket a kutyakozmetikushoz: Trimmeljük, vagy nyírjuk a kutyust?Ennek a kérdésnek megválaszolása azért okoz sokak számára gondot, mert nem tudják, hogy mit jelent pontosan az, hogy trimmelés
  6. Vörös-fehér ír szetter kiskutyák eladók - Jelenlegi ára: 300 000 Ft Gyönyörű, törzskönyvvel rendelkező 4 hónapos vörös-fehér ír szetter kölykök keresik szerető családjukat! A kutyusok (1 szuka és 1 kan) díjnyertes szülőktől, azonnal elvihetők, Budapesten átvehetők

Az Vörös-fehér ír szetter alapvetően egy nagyon régi kutyafajta, amely napjainkban ismét népszerűvé vált. Ha szeretne egy ilyen kutyát beszerezni, itt talál további információkat erről a kutyafajtáról. Az ír vörös és fehér szetter a 2. szekcióba tartozik a brit és angol előkezelő kutyák számára, és itt a 2.2. Az ír vörös szetter szőrzete középhosszú, sima, lapos, fekvő és gesztenyebarna. A mellkason, a nyakon, az arcon vagy a lábujjakon fehér foltok vagy csíkok lehetnek. Az ír vörös szetter mérete. Az ír vörös szetter a közepes méretű kutyafajták közé tartozik. A hímek vállmagassága 58-67 cm Találd meg a hasonlóságot és a különbséget a következő kutyafajták között: Vörös-fehér ír szetter vs Angol szetter vs Afrikai oroszlánkutya. Hasonlítsd össze a következő fajtákat: Vörös-fehér ír szetter és Angol szetter és Afrikai oroszlánkutya. Melyik a jobb kutyafajta: Vörös-fehér ír szetter vagy Angol szetter vagy Afrikai oroszlánkutya

ÍR SZETTER • Eladó és ingyen elvihető ír szetterek • Kutya

1. Találd meg a hasonlóságot és a különbséget a következő kutyafajták között: Border Collie vs Vörös-fehér ír szetter vs Labrador Retriever. Hasonlítsd össze a következő fajtákat: Border Collie és Vörös-fehér ír szetter és Labrador Retriever. Melyik a jobb kutyafajta: Border Collie vagy Vörös-fehér ír szetter vagy Labrador Retriever
  2. Ha ezekről a kutyákról beszélünk, de fehér gyapjúval és vörös foltokkal, az ír vörös és fehér szetter különálló fajtájához tartoznak. És a fekete hajú és vörös égő kutyák fekete ír írók, ez valójában a skót rendezők fajtája. Hasonló fekete-fehér kutyák is vannak, de angolok is
  3. t az ír szetterben. Arisztokratikus külseje, mahagóni vörös bundája azonban korántsem hűvös jellemet takar, sőt érzelmi szofisztikáltságát beszédesen tükrözi borostyánszínű szemeinek lágy pillantása, mely még gleccserek.
  4. Ennek eredményeként egy vörös-fehér szetter típusú kutya lett ismert, amelyet ír szetternek hívtak. Az idő múlásával a további tenyésztés olyan kutyát eredményezett, amely kizárólag piros szőrzettel rendelkezik, fehér foltok nélkül
  5. Az ír, a vörös-fehér ír, az angol és gordon szettereket. Korábban is voltak változatok, melyeket azokról az arisztokrata családokról neveztek el, akiknél jellemzőek voltak az adott típusú kutyák. Az angol szetter mai alakját Edward Laveracknak köszönheti, aki 1825-ben vásárolt kutyáiból alakította ki nagy
  6. denki számára. Az elnököktől, a
  7. A fajtám Esmé Artegerd, a családom és a barátaim Enjának hívnak. Ír vörös-fehér szetter nőstény és törzskönyv kutya vagyok. 2017. március 18-án Csehországban születtem, és 2017. május 29. óta Bécs-Hernalsban élek. Ír vörös-fehér szetterként az FCI VII csoportjába tartozom, a kutyáknak

Ír szetter eladó 2021 következő tervezett alom 202

Gyönyörű shih-tzu babák vörös-fehér, fekete-fehér és trikolor szinekben gazdisodnának , gyerekcentrikus családból jól szocializáltan! Gyönyörű Ír Szetter kiskutyák szerető családjukat keresik. valamint eladó kutyák hirdetésein kívül egy nagy és segítőkész fórumközösséget valamint hasznos kutyás. · (Angol Pointer, Angol szetter, Gordon szetter, Írbottyán esztergom szetter, Vörös-fehér Ír szetter) kedvelők, tartók, és tenyésztők egyesületbe tömörítése, valamint a fajták védelme érdekében jött létre. Kedves Szetter és Pointer tulajdonosok, a brit szekció szerelmesei! Eladó szetter Eladó németjuhász kutya 2010. április 21., szerda. Ír szetter kölykök Ír szetter kölykök. Ír szetter kölykök (szukák és kanok is) eladók oltva, féregtelenítve TK nélkül. Érd.: 20-393-0507. Wednesday, April 21, 2010 3:50:18 PM - Link - Download ; dig is szerettem, macskáim ; Ír farkaskutya; Ír szetter Ide tartoznak: angol szetter, ír szetter, Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. Crawford kennel A szetter munkakutyaként lassan, de jól tanítható (későn érő típus), önálló döntéshozatali képessége egyben az egyik legjobb és egyik legrosszabb tulajdonsága is, mert könnyen makacsságba csaphat Az 1970-es évek elején az ír kennel klub elhatározta, hogy újjáéleszti az ír vörös-fehér szetter klubot. Ez a színváltozat ezekben az idôkben hét (!) regisztrált példánnyal indult meg, hogy végül felverekedje magát és teljes elismerést nyerjen. A vörös-fehér szettert ma már önálló fajtának tekintik

Ide tartozik az angol szetter, az ír szetter, a Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. A szetterre jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sosem lépnek fel agresszíven, keresik az ember társaságát, könnyen barátkoznak Eladó Shar pei kölykök Yorkshire terrier standard Pointer Angol szetter Gordon szetter Ír szetter, vörös-fehér Ír szetter, vörös FCI VIII. fajtacsoport (Vízi vadászok) Nova scotia duck Flat coated retriever Tolling retriever Golden retriever Clumber spáni Ír vörös szetter nagyjából ugyanúgy eszik, mint minden kutya. Amíg a kiskutya két hónaposvá nem válik, napi hatszor etetik. Aztán napi négy étkezésre váltanak. Hat hónapos korban a tanuló naponta kétszer is táplálkozhat. Ez az üzemmód felnőtt kutyák esetén fennmarad Szetter szóra releváns weboldalak könnyen áttekinthető táblázatban: angol szetter, gordon szetter, szetter kennel, vörös-fehér szetter, szetter szuka, szetter river, szetter kép, magyar szetter, szetter setter, szetter baráti, szetter link, szetter cardiga A vörös-fehér ír szetter egy elegáns, harmonikus testfelépítésű kutya. Feje keskeny, hosszú, koponyája ovális. hasonlít az angol szetteréhez, de nem annyira pointeres.Orra széles, szemei sötétek, hátul tűzött füle lelogó, fejéhez simuló, állkapcsa erős, ollós harapású

(1 ír szetter, 1 gordon szetter és 1 vörös-fehér ír szetter otthona). Fotógaléria oldalunk is frissült, ezúttal az angol szetterek oldalán történetek változások (33., 34., 35. oldal) Vörös-fehér ír szetter kennel. Fajtaismertető. A vörös-fehér ír szetter. A három ismertebb szetter fajta (az angol, a gordon és a vörös ír szetter) mellett létezik egy negyedik is, a vörös-fehér ír szetter, amely hazánkban a legutóbbi időkig ismeretlen volt. Csupán kutyás könyvekben és külföldi kiállításokon

Vörös-fehér ír szetter: Irish Red And White Setter: Győztes: Szuka: 1: VII. Weimari vizsla rövidszőrű. Az ír szetter Az ír szettert eredetileg vörös-fehér színben tenyésztették, csak a XIX. század elejétől alakult ki ?tudatos tenyésztői munka eredményeként- a jelenlegi egyszínű vörös színváltozat. Az ír szetter népszerű vadászkutya volt, nem csak hazájában Írországban, hanem Angliában és Amerikában is Vörös-fehér ír szetter. Élettel, energiával teli fajta. Hihetetlenül intelligens, kitartó és. Tibeti masztiff áll az afrikai oroszlán felirat mögött, a Honan kínai tartományban fekvő Loho állatkertjében, 2013. augusztus 12-én Vörös mosómedvekopó kutya; Vörös pettyes mosómedvekopó kutya; Vörös-fehér ír szetter kutya; Weimari vizsla kutya; Welsh springer spániel kutya; Welsh terrier kutya; West Highland white terrier kutya; Wetterhoun / Fríz vízikutya; Whippet / Kis angol agár kutya; Források: Wikipedia & fórumok & tenyésztők

Míg a teljesen vörös ír szetter manapság inkább ismert a szetter fajták között, addig az ír vörös és fehér szetter (más néven IRWS) volt az első ír tenyésztő szetter a helyszínen. Úgy vélték, hogy a 17. században Írországból származik, a vörös és fehér szetter élénk színe kiemelkedik a táj ellen, és lehetővé tette a vadászoknak, hogy kutyáikat. Új hirdető. 2021. június 27. 10:15 Kutya Szabolcs-Szatmár-Bereg. 1 éves törzskönyv nélküli mudi szuka csip és az oltási díj fejében elvihető. Nagyon barátságos, és mozgékony agility-hez és pásztoroknak kiváló lehetőség. Telefon: +36305251677. 25.000 Ft. 1 kennel, kutyatenyésztés, kutya, kutyakiképzés, gordon szetter, szetter, vörös fehér ír szetter Már ekkor volt egy vörös ír szetter családtagunk otthon, ő Lord, de tudtam, hogy ő nem viselné jól az új környezetet. Valahogy elkeveredtem az interneten a német és osztrák fajtaklubok oldalára, ahol legnagyobb meglepetésemre több vörös-fehér ír szetter almot is találtam Irishtown ír szetter kennel bemutatkozó oldala. Július 27-én kiskutyák születtek. 9 lány és 5 fiú. Mama, Irishtown Isabelle Style Daisy és a kiskutyák jól vannak

A szetter a megtalált foglyot sem üldözheti, hanem csak jeleznie illetve a gazda puskája elé terelni szabad. Nagy-Britanniában négy szetter fajta alakult ki: az angol, a gordon, az ír, és a vörös-fehér ír szetter Egyedi névvel, organikus pamut póló. Elérhető kutya fajták: tacskó, német juhász, jack russel, erdélyi kopó, border collie és még sokan mások Válogass a legjobb kutyás (Katyus) ajándékok közül, és lepd meg vele szeretteidet! Pólók, pulcsik és egyéb kiegészítők várnak Rád! Kérd a kutyusod nevével ZLINSZKY János: A TIZENKÉTTÁBLÁS TÖRVÉNY töredékei * 1995 * Tankönyvkiadó ELŐSZÓ Részlet a könyvből: A XX. század első évében jelent meg a budapesti római jogi szeminárium I. kiadványaként Vécsey Tamás professzor összeállítása, A XII táblás törvény töredékei

Ír szetter eladó ír szetter apróhirdetések - eladó és

A 19. századtól 4 fajta szettert tartanak számon Angliában, amelyek a következők: ír szetter, vörös-fehér ír, az angol és a ~, amiket ma is ismerünk. Közben persze a fajta egyre kecsesebb és szebb lett. A hosszú, sűrű szőrzet persze megmaradt, hiszen ez adta - és adja meg ma is - a fajta igazi jellegét Tárgyalja az ír, a gordon és a vörös-fehér ír szettereket is. Kedves, közvetlen stilusával észrevétlenül szeretteti meg velünk ezt a ~ fajtát. Rajongása ez iránt a fajta iránt letagadhatatlan. Hogy kedvet csináljunk ehhez a fantasztikus szetter-irodalomhoz, idézünk pár sort a könyvből Ír szetter porcelán hatású üveg fehér 8cm - Karácsonyfadísz Porcelán hatású üveg fehér dísz Ír szetter mintával. Üveg karácsonyfadíszeinket nagy gondossággal, kézzel készítjük, így biztosítva a magas minőséget és az egyedülálló mintázatot

Ez a bikolor fajta körülbelül 30 évvel ezelőtt vált független fajtává, eredetében némiképp a másik három szetter, különösen az ír szetter árnyékában volt Ír vörös és fehér szetter keresése. Akár egy tenyésztővel akarsz menni, akár menedéket vagy menedéket kérni, itt van néhány dolog, amit szem előtt kell tartani. Egy ír vörös és fehér szetter tenyésztő kiválasztása. Minőségi tenyésztő keresése nagyszerű módja annak, hogy megtaláljuk a megfelelő kölyköt A lelkes tenyésztők végül sikerrel jártak, ám a foltos változat már önálló fajtaként szerepel. A vörös-fehér állomány egyenlőre nagy heterogenitást mutat. Az viszont tény, hogy egy igazán szép példány rendkívül attraktív benyomást kelt a szemlélőben, és az ír szetter eredeti változatát láthatjuk benne Fajtiszta kutyák Pápa, Eladó staffordshire terrier kan kutya 10 hónapos. Oltásai meg vannak. Chip van benne, Fekete - fehér. Csak is jó helyre. A Kutyahirdetések között jellemzően eladó, vagy ingyen elvihető kölyök vagy felnőtt kutyák találhatóak, de elveszett kutyák, és kutyaeledelek hirdetései is előfordulhatnak. - Törzskönyvezett fajtatiszta 2. olda

FAJTATISZTA KUTYA • Eladó és ingyen elvihető fajtatiszta

Mint már említettük, az IRWS használatos mozaikszó az Ír Vörös-fehér szetter ábrázolására szolgáló szöveges üzenetekben. Ez az oldal arról szól, a betűszó az IRWS és annak jelentése, mint Ír Vörös-fehér szetter. Felhívjuk figyelmét, hogy az Ír Vörös-fehér szetter nem az IRWS egyetlen jelentése Hol találhatok eladó vörös golden retrievert? Figyelt kérdés. Ugye a tenyésztési szabályzat tiltja, de én láttam már utcán is illetve jófogáson eladó kutyák között nagyot, de én kiskutyát szeretnék. Szerintetek merre érdeklődjek? #kutya #kiskutya #retriever #vörös #golden retriever Ír farkaskutya Ír szetter Vörös ír szetter Vörös-fehér ír szetter Ír terrier Ír vízispániel Isztriai kopó Rövidszőrű isztriai kopó Drótszőrű isztriai kopó Izlandi juhászkutya J Jack Russel-terrier Jämthund Japán csin Japán spitz Japán terrier K Kai ken Kalag Tazi Kaliba kutya Kanári-szigeteki kop

Youtube illés, kifejezetten érdemes

Magyar Szetter és Pointer Klub - Nyitóla

Eladó, vagy ingyen elvihető kutya apróhirdetések. A Kutyahirdetések között jellemzően eladó, vagy ingyen elvihető kölyök vagy felnőtt kutyák találhatóak, de elveszett kutyák, és kutyaeledelek hirdetései is előfordulhatnak. Hirdetőink: kutyatenyésztők, kutyatulajdonosok, kereskedők, és kutyájukat kereső gazdik Ír terrier: Irish Terrirer: 140: Boston terrier: Boston Terrier: 141: Pireneusi juhászkutya - hosszúszőrű: Long-haired Pyrenean Sheepdog: 142: Szlovák csuvacs: Slovakian Chuvach: 143: Dobermann barna-vörös jegyekkel: Dobermann Brown with rust red markings: 143: Dobermann fekete-vörös jegyekkel: Dobermann Black with rust red markings.

Vörös-fehér ír szetter - Magyar Szetter és Pointer Klu

Ír szetter - Magyarország - hungar

Az ír szetter kiváló vadász, szárazföldön és vízben egyaránt megállja a helyét. Hosszú, vörös szőre fejedelmi megjelenést kölcsönöz neki. A fajta annyira népszerű, hogy például Truman és Nixon elnök is ilyen kutyát tartott. Az ír szetter megjelenése. Hosszú, selymes, mélyvörös bundája van Németjuhász ír szetter keverék 16 hetes szuka kölyök kutya szerető családot keres. Várhatóan nagytestű lesz. Nagyon értelmes, igényli a foglalkozás, nagy mozgásigényű és szellemileg is le kell foglalni. Oltási programját megkezdte, chipezve, féregtelenítve keres gazdit

ezt megelŐzŐen mÁr 2007. februÁrjÁban is kitÜntetŐ elismerÉs Érte csapatunkat az angol vÖrÖs-fehÉr Ír szetter klubrÉszÉrŐl, miutÁn rufuszt felvettÉk a champion galÉria tagjai kÖzÉ. bÜszkÉk vagyunk, hogy ilyen elŐkelŐ eredmÉnnyel rendelkezŐ kutyÁk tÁrsasÁgÁba vÁlasztottÁk Amerikai Akita és Ősi Típusú Kutyák Egyesülete Fajtaklub. Hivatalos cím: 1192 Budapest XIX. kerület, Garay köz 11/1. Levelezési cím: 8412 Veszprém, Halastói utca 23. Telefonszám: +36-70/506-4872 E-mail: tenk.attila63@gmail.com Weboldal: https://group5dogs.hu/hu Elnök: Tenk Attil Vörös-fehér ír szetter . Ahogyan a neve is mutatja, a vörös-fehér ír szetter Írországban jelent meg a 17. században, de nem volt ennyire népszerű az 1920-as évekig. Vörös foltos fehér szőrzetét leszámítva ez a selymes bundájú fajta nagyon hasonlít a vörös ír szetterhez, mégis két különböző fajtaként tartják. Ír farkaskutya. Ír szetter. Vörös ír szetter. Vörös-fehér ír szetter. Ír terrier. Ír vízispániel. Isztriai kopó. Rövidszőrű isztriai kopó. Drótszőrű isztriai kopó. Izlandi juhászkutya. J [szerkesztés csau-csau. mimibaby KutyaTanya · Copyright © 2007-2021 · Minden jog fenntartva. · Használati feltételek & Jogi és adatvédelmi nyilatkozatHasználati.

Mindig hatással volt a mozivászon a kutyadivatra. Gyerekkorom egyik slágerkutyája az ír szetter volt, amelyet egy kanadai produkció tett népszerűvé. A hatvanas években bemutatott film címe A nagy Red volt: állatbolond kisfiúként többször is láttam, és természetesen én is vágytam egy ilyen pompás, vörös szőrű kutyára és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter (FCI standard #330 ). Jellemzése Szerkesztés Az összes szetterre egyaránt jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sohasem lépnek fel agresszíven, kimondottan keresik az ember társaságát, könnyen barátkoznak Nagy-Britanniában négy szetter fajta alakult ki: az angol, a gordon, a vörös-fehér és a vörös ír szetter. Mivel Írországban nem volt bôségesen sok vad, ráadásul az idôjárás is igen zord olykor, a helyi vadászkutyák munkája sokszor fárasztóbb és nehezebb volt társaikénál. Így az ír szetternek kitartónak és erôsnek. Ír szetter kiskutyák. Gyönyörű, törzskönyvezett ír szetter kiskutyák eladók, oltva, chippelve és féreghatjva, egészségügyi szűréssel és kiállítási eredményekkel rendelkező szülőpártól. Több info: www.crawfordkennel.hu Tel: 06-30-257-4793. Sunday, April 11, 2010 6:01:54 PM - Link - Downloa

Vörös-fehér ír szetter eredete :: Szetterek-vilag

28.K.30.346/2015/3. számú, a NÉBIH 02.5/3930-2/2014. számú határozat végrehajtását felfüggesztő végzése alapjá Kutya - Tartalomjegyzék. Internetes Lexikon - Magyarázatok számtalan témában. Kutya: Tudod-e, hogy mi mi? MiMi az útmutató tudástár

Drótszőrű Magyar Vizsla FCI fajtacsoportok (VII.) Vizslák (1.) Kontinentális vizslák (1.1) Kontinentális típusú vizslák Ariége-i vizsla Auvergne-i vizsla Bourbonnais-i vizsla Burgosi vizsla Francia vizsla Gascogne-i francia vizsla Pireneusi francia vizsla Magyar vizsla Rövidszőrű magyar vizsla Drótszőrű magyar vizsla Német vizsla Drótszőrű német vizsla Rövidszőrű. Ha pedig a vadász megadja a vadászatra vonatkozó parancsot, a kutya felriasztja a zsákmányt, így a vadászok el tudják azt ejteni. A szetterek családjába az angol szetter mellett beletartozik a gordon-, az ír-, a vörös ír- és a fehér szetter Az FCI által el nem ismert fajtákat dőlt betűvel jelöltük. 1 A, Á 2 B 3 C 4 Cs 5 D 6 E, É 7 F 8 G 9 H 10 I, Í 11 J 12 K 13 L 14 M 15 N 16 Ny 17 O, Ó 18 Ö, Ő 19 P 20 R 21 S 22 Sz 23 T 24 U, Ú 25 Y 26 V 27 W Abesszin homoki terrier Abruzzói juhászkutya Affenpinscher Afgán agár Afrikai oroszlánkuty Farm Food Trainers. 100%-ban tiszta szarvasmarha szív, adalékok nélkül. Gyártási hely: Hollandia